jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: None
eo: Neniu

en: Advanced
eo: Specialaj
