jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Both
eu: Biak

en: Last
eu: Azkena

en: First
eu: Lehena

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Nothing
eu: Ezer
