jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Nothing
hy: Ոչինչ
