jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Both
ka: ორივე

en: Nothing
ka: არაფერი
