jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
km: បង្កើត​ និង​កែ​ប្រែ​រចនាប័ទ្ម​សម្រាប់​​ការ​​កែ​ប្រែ​រូបភាពដែល​បាន​បង្កើត ដូច​ជា​រូបភាព​តូច​ ។

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Nothing
km: មិន​មាន
