jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
