jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Both
lv: Abi

en: Last
lv: Pēdējā

en: First
lv: Pirmā

en: Installed
lv: Instalēts

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
