jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа
