jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
