jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Advanced
oc: Avançat

en: Both
oc: Los dos

en: Last
oc: Darrièr

en: seconds
oc: segondas

en: First
oc: Primièr

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
oc: Creeu e modifiqueu los estils per generar modificacions d'imatge coma pòdon èsser las miniaturas.

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
