jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: None
pl: Brak

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Both
pl: Oba

en: Last
pl: Ostatni

en: seconds
pl: sekundy

en: First
pl: Pierwszy

en: Circular
pl: Kołowy

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Skin
pl: Skórka

en: Views integration
pl: Integracja z Views

en: Specifies whether to wrap at the first/last item (or both) and jump back to the start/end.
pl: Określa, czy zawijać linię przy pierwszej/ostatniej pozycji (lub obu pozycji) i przeskakiwać z powrotem do początku/końca.

en: Start position
pl: Pozycja początkowa

en: Specifies wether the carousel appears in horizontal or vertical orientation. Changes the carousel from a left/right style to a up/down style carousel. Defaults to horizontal.
pl: Określa, czy karuzela ma być wyświetlana w orientacji poziomej czy pionowej. Zmienia karuzelę ze stylu lewo/prawo na karuzelę typu góra/dół. Domyślnie pozioma.

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Wrap content
pl: Zawijaj zawartość

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
pl: Tworzenie i modyfikacja stylów dla generowania obrazków zmodyfikowanych takich jak miniaturki.

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: View sample code
pl: Zobacz przykładowy kod

en: Different skins
pl: Różne skórki

en: Enable navigation
pl: Włącz nawigację
