jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Both
sk: Oba

en: Last
sk: Posledné

en: seconds
sk: sekundy

en: First
sk: Prvý

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
sk: Vytvoriť a upraviť štýly na generovanie modifikácií obrázkov, napríklad náhľadov.

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič
