jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Vertical
sl: Navpično

en: Installed
sl: Nameščeno
