jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత
