jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
th: สร้างและปรับเปลี่ยนรูปแบบในการปรับเปลี่ยนภาพดังกล่าวเป็นภาพขนาดเล็ก

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
