jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: File
tr: Dosya

en: None
tr: Hiçbiri

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Vertical
tr: Dikey

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Both
tr: İkisi de

en: Last
tr: Son

en: seconds
tr: saniye

en: First
tr: Birinci

en: Installed
tr: Kurulu

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
tr: Küçük resim gibi resim düzenlemeleri için stiller oluştur ve düzenle.

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
