jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Scroll
ug: سىيرىلما

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
