jCarousel (6.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: File
ur: فائل

en: None
ur: کوئی بھی نہیں
