jCarousel (8.x-4.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След
