jCarousel (8.x-4.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: None
hr: Nema

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Both
hr: Oba

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
hr: Stvori i uredi stilove za stvaranje različitih prikaza slika.

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa
