jCarousel (8.x-4.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen
