jCarousel (8.x-4.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Vertical
az: Şaquli

en: Advanced
az: Əlavə

en: Both
az: Hər ikisi

en: Last
az: Son
