jCarousel (8.x-4.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: None
bo: མེད།

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: First
bo: དང་པོ

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
bo: པར་རིས་བཟོ་ལྟ་གསར་བཟོ་དང་བཟོ་བཅོས་བྱས་ནས་བསྡུས་པར་ལྟ་བུ་པར་རིས་ཀྱི་སྣང་བརྙན་གསར་འདོན་བྱས་ཆོག

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
