jCarousel (8.x-4.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Advanced
et: Täpsem

en: Both
et: Mõlemad

en: Last
et: Viimane

en: First
et: Esimene

en: Skin
et: Kujundus

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi
