jCarousel (8.x-4.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: None
fi: Ei mitään

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Both
fi: Molemmat

en: Last
fi: Viimeinen

en: seconds
fi: sekuntia

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
fi: Muokkaa ja luo tyylejä luotaessa kuvien muunnoksia kuten thumbnaileja.

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään
