jCarousel (8.x-4.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Both
gu: બંને
