jCarousel (8.x-4.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Both
lt: Abu

en: Last
lt: Paskutinis

en: First
lt: Pirmas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko
