jCarousel (8.x-4.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: None
os: Нæйы
