jCarousel (8.x-4.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Vertical
ps: نېغ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Both
ps: دواړه
