JSON Field Utils (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: Component
cy: Cydran

en: Upload image
cy: Llwytho ffeil i fyny

en: Block
cy: Bloc

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Position
cy: Lleoliad

en: Long
cy: Hir

en: Short
cy: Byr

en: Subtitle
cy: Is-deitl
