JSON Field Utils (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Position
te: స్థానం

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక
