JSON Field Utils (1.0.0-alpha12) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk

en: Subtitle
nn: Undertittel
