JSON Field Utils (1.0.0-alpha12) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Block
ta: கட்டம்
