JSON Field Utils (1.0.0-alpha13) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Block
fil: Tipak

en: Subtitle
fil: Pamagat
