JSON Field Utils (1.0.0-alpha15) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Component
eu: Osagaia

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Block
eu: Blokea

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Position
eu: Kokapena

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Allowed types: @extensions.
eu: Onartutako luzapenak: @extensions.

en: @size limit.
eu: @size mugatua.
