JSON Field Utils (1.0.0-alpha15) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Block
sl: Blok

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: Subtitle
sl: Podnaslov
