JSON Field Utils (1.0.0-alpha17) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
