JSON Field Utils (1.0.0-alpha3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ
