JSON Field Utils (1.0.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Quote
lv: Citāts

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Icons
lv: Ikonas

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Block
lv: Bloks

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Position
lv: Pozīcija

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Embed
lv: Iekļaut

en: pixels
lv: pikseļi

en: Row
lv: Rinda

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Responsive image
lv: Responsīvs attēls

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija
