JSON Field Utils (1.1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Quote
ug: نەقىل

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Row
ug: قۇر
