JSON Field Utils (1.1.0-alpha10) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Upload image
az: Şəkil yüklə

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Link text
az: Link mətni

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Style
az: Stil

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: About
az: Haqqında

en: Column
az: Sütun

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: pixels
az: piksellər

en: Row
az: Sıra

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: Machine name:
az: Maşının adı:

en: Alternative text
az: Alternativ mətn
