JSON Field Utils (1.1.0-alpha10) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
