JSON Field Utils (1.1.0-alpha10) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Text
lt: Tekstas

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Column
lt: Stulpelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai mažesni nei  <strong>@min</strong> pikselių bus padidinti. Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.
