JSON Field Utils (1.1.0-alpha10) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: - None -
mk: - Ништо -
