JSON Field Utils (1.1.0-alpha10) - en to pl translation catalogue (70 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Text
pl: Tekst

en: Icons
pl: Ikony

en: Component
pl: Komponent

en: Components
pl: Komponenty

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Block
pl: Blok

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Gallery
pl: Galeria

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Style
pl: Styl

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Add new item
pl: Dodaj nowy element

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Column
pl: Kolumna

en: Embed
pl: Osadzony

en: Entity type
pl: Typ encji

en: pixels
pl: piksele

en: Delete item
pl: Usuń element

en: Row
pl: Wiersz

en: Add tab
pl: Dodaj zakładkę

en: Tab title
pl: Tytuł zakładki

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Machine name:
pl: Identyfikator systemowy:

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Cell
pl: Komórka

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: Custom classes
pl: Klasy własne

en: Responsive image
pl: Responsywny obraz

en: Entity title
pl: Tytuł encji

en: Maximum dimensions
pl: Maksymalne wymiary

en: Upload directory
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
pl: Katalog względny w stosunku do katalogu plików Drupala, w którym będą przechowywane wysłane obrazy.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
pl: Jeśli pozostanie puste wtedy rozmiar pliku będzie ograniczony do @size - maksymalnego rozmiaru wysyłanego pliku w ustawieniach PHP.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
pl: Obrazy o większych wymiarach zostaną przeskalowane do mniejszej rozdzielczości.

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
pl: Obrazy muszą być wieksze niż <strong>@min</strong> pikseli. Obrazy większe niż <strong>@max</strong> pikseli zostaną zmniejszone.

en: @size limit.
pl: Limit @size.
