JSON Field Utils (1.1.0-alpha10) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Component
sr: Компонента

en: Components
sr: Компоненте

en: Block
sr: Блок

en: Bottom
sr: Дно

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Machine name:
sr: Машинско име:

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
sr: Слике морају бити веће од <strong>@min</strong> пиксела. Слике веће од <strong>@max</strong> пиксела ће бити смањене.
