JSON Field Utils (1.1.0-alpha11) - en to ca translation catalogue (59 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Icons
ca: Icones

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Block
ca: Bloc

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Gallery
ca: Galeria

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Background color
ca: Color de fons

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Style
ca: Estil

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Apply
ca: Aplica

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Title text
ca: Text del títol

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Column
ca: Columna

en: Embed
ca: Incrustra

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: pixels
ca: píxels

en: Delete item
ca: Suprimeix l'element

en: Row
ca: Fila

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Machine name:
ca: Nom màquina:

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Responsive image
ca: Imatge responsiva

en: Maximum dimensions
ca: Dimensions màximes

en: Upload directory
ca: Directori de càrrega

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
ca: Un directori relatiu al directori de fitxers del Drupal on s'emmagatzemaran les imatges carregades.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
ca: Si es deixa buit, llavors la mida del fitxer es limitarà per la mida màxima de carrega del PHP de @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
ca: Imatges més grans que aquestes dimensions s'escalaran cap abaix.

en: Allowed types: @extensions.
ca: Tipus permesos: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
ca: Les imatges han de ser més grans de <strong>@min</strong> píxels. Les imatges més grans de <strong>@max</strong> píxels es redimensionaran.

en: @size limit.
ca: Límit de @size.
