JSON Field Utils (1.1.0-alpha11) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Upload image
ka: სურათის ატვირთვა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: General
ka: ზოგადი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი
