JSON Field Utils (1.1.0-alpha11) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Icons
sk: Ikony

en: Component
sk: Komponent

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Gallery
sk: Galéria

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Tabs
sk: Záložky

en: Apply
sk: Použiť

en: Head
sk: Hlavička

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Column
sk: Stĺpec

en: Embed
sk: Vložiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: pixels
sk: pixelov

en: Delete item
sk: Zmazať položku

en: Row
sk: Riadok

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Component name
sk: Názov komponentu

en: Allowed types: @extensions.
sk: Povolené typy: @extensions.
