JSON Field Utils (1.1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Text
br: Testenn

en: About
br: Diwar-benn

en: Allowed types: @extensions.
br: Seurtoù aotreet: @extensions.
